Vložili jste někdy vzkaz do lahve a vhodili do vody ?!

Popřípadě našli jste takovýto vzkaz ?!

Nejlepší odpověď
beer

Jasně, jenže jsme to coby malí špunti házeli do rybníka..
Byl tam jeden velklej, do školy nás chodilo děcek z několika dědin a byla to oblíbená kratochvíle všech trošku větších )) A to jsme ještě lozili po pás v bahně, abychon našli i ty flašky v rákosí, kam je vítr zahnal. Dokonce i na ledě se ještě dohledávaly!
No a taky tak vznikala první nesmělá „rande“ ))
P.S.: taky byla zase jinde řeka a našli se i zoufalci, kteří házeli lahve tam. Většinu to ale nebavilo, protože nikdy nic nepřiplavalo.

Další odpovědi
mosoj

Vložil a hodil do Vltavy. V Praze to bezdomovci vypili !

KalonCZ

Neměl jsem to štěstí ztroskotat na opuštěném ostrově, takže ne.

Andre5000

Ano, do moře. Odpověď dosud žádná.

elektrikář

Jako kluk jsem to zkoušel na potoce v Krkonoších ale nikdy se mi nikdo neozval. Na lístku byl pozdrav a adresa.