Avatar uživatele
Miroslavst

Vliv silvestrovských oslav na zvířata, znáte důvod?

Vadí zvířatům oslavy silvestra?
http://i42.ser­vimg.com/u/f42/1­2/22/18/63/02348012­.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, BEAES, aramah, flodur, anonym, iceT, Mili @, SpeedyCZ před 4865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Samotná oslava je zvířatům asi putna, ale pouštění rachejtlí psům vadí hodně. Bojí se. Já mám tedy oba psy doma pořád, ale Ti, kteří je mají venku, by je měli alespoň na dnešek vzít domů… :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SpeedyCZ

Ano, ale také záleží na tom jaké a jak citlivé zvíře máte… Osobně doporučuji prskavky a nedoporučuji MEGApetardy XD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Tak takovýhodle psa jsem ještě neviděla!!!
Ten můj je velmi společenský, klidně se mnou kouká venku na ohňostroj, nevadí mu bouchání, zkrátka je to kliďas…
Zato mu příšerně vadí, když se panička vrací domů odněkud nad ránem, takže štěká jako smyslů zbavený!!!!
Takže všichni sousedi jsou ihned informováni o mých pozdějších příchodech…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Holky (psí) si mohou domů zalézt a kocoura jsem před chvílí zavřela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Náš jorkšírek se strašně bojí těch petard,takže je problém ho na Silvestra i vyvenčit.Ale kamarádka má stejného pejska a ten dělá,jako by nic neslyšel a ještě si vesele poskakuje.Tak jsem se jí ptala,jestli není náhodou hluchej,že to není možný,naštěstí není,tak to nechápu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kwika13

Ono de hlavně o to co je to za psa nebo zvíře a v jakém prostředí je chovaný. Taky de o to jestli je to lovecký pes protože takový psi se ran nebojí. Když je to však nervozní pes co rád štěká na všechno co cítí vidí a slyší tak potom se může bát a být ještě nervoznější. Víte ono nejde o to jestli se pes bojí těch zvuků nebo ne ale de hlavně o to že pes neví co je to za zvuky a své páničky se snaží chránit. Taky je důležité si uvědomit že pes slyší mnohokrát více než člověk tak si uvědomte jakej to pro něj musí bejt šok když hodíte pár metrů od něj naprosto neznámoou věc která bouchne … pes se samozřejmě lekne. Vím že už je po silvestru ale stejně vždycky je lepší dát psi alespon výjmečně na chvilku domů … ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek