Vlastnosti, které vám nejvíc komplikují život? -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Přecitlivělos­t.Potoky slz za svůj život,které byly mnohdy zbytečné.

Další odpovědi
Ponytail

Náladovost. Jednoznačně. Ale snažím se na tom pracovat.

iceT

Neschopnost udržet jazyk za zuby,zejména tehdy,když do mě někdo šije…nemám na mysli udržení tajemství,to pro mě není problém.

rynek878

Jako BERAN jsem hrozně paličatý,ale s přibývajícími léty se to zlepšuje.

eLx

Reakce na nepřiměřenou aroganci. Buď vypnu (naprostá ignorance), nebo přejdu do ofenzivy. Bez ohledu na to, kdo je daná osoba (učitel, policajt, šéf, někdo z rodiny, kámoš…)

Valky

Přecitlivělost, náladovost a „plašanství“ …

salsa verde

v některých situacích důslednost a v jiných nezodpovědnost-tak to mi občas komplikuje život.

hanulka11

dříve to byla důvěřivost nyní už jsem opatrná

žolik

Já přecitlivělá,hod­ná,vstřícná až blbá.

Zdroj: žolík

Tonie

Jak už tu několikrát padlo tak přecitlivělost. Pak taky urážlivost a někdy až přílišná pravdomluvnost.
Další.. nepovažuji to za zas tak moc špatnou vlasnost (protože se v jistých situacích hodí), ale taky mi komplikuje život moje drzost.
Dál.. náladovost, žárlivost,..
A taky mluvím dřív než myslím, často.. Ach, toho by bylo!

anonym

Přímost a otevřenost v projevení názoru, byť je „proti proudu“ a davové psychóze.
P.S. Ačkoliv jsem s V. Klausem ne vždy souhlasil, uznával jsem jeho odvahu projevit i nepopulární postoje. Tehdy jej mnozí odsuzovali, ale dnes mu dávají za pravdu. Jen nemají tutéž odvahu to otevřeně přiznat, že se mýlili a nechali se strhnout mediálními klišé, protože jim v tom brání ješitnost a vlastní zbabělost.