Rokio

Vlastníte šperk? Ze kterého je drahého kovu?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám dokonce několik různých šperků. Každý z jiného kovu, některé dokonce bez kovu.

Další odpovědi
jirka F

Čoveče mám jeden našel jsem ho na půdě a řekl si že ho jednou dám jako svatební dar své nevěstě jak je nádherný. 🌞

Malvína

Mám několik. Kov bílé zlato, klasické (to ale moc nenosím všeobecně, podědila jsem, tak je částí mé sbírky). Z kamenů například diamanty nebo rubíny. Mám i nějakou sbírku drahých mincí.

Ametyst

Mám pár zajímavých šperků, jako vltavín nebo malachit, zasazené do nerezu. Mám raději bílý kov než žlutý.

marci1

Ano, jen stříbro. Za mě je stříbro elegantní. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.