KdoSiOdJinud

Vlastníte někdo plynovou zbraň? Zkušenosti? Názory?

V dnešní době se spousta lidí hodlá bránit (a já se vůbec nedivím). Použití nejrůznějších prostředků od pepřáku po ostrou střelnou zbraň je různě omezeno zákony a s tím související spory v názorech.

Mě zajímají vaše zkušenosti, názory nebo připomínky k plynovým zbraním. Máte někdo co k tomu? Díky

Nejlepší odpověď
badisko

tam kde`se nachazim… musis mit povoleni i na vystrelovaci nuz…takze nee…jsem snad magor …ne a nic takoveho bych si neporidil ..tusim.. ze by to nemuselo dobre dopadnout..
Doplňuji:
asi tak hele ty vytahnes plynovku …on z normalnimi projektily..odpravi te.. a soud ho osvobodi ..protoze on nevedel ze mas plyn…kua to ti nestaci slzak..peprak­..popripade nejaka slusna maceta…

Další odpovědi
Beer4Real

za relativně malý peníz pořídíš solidní obranou pomůcku
já se u nás necítím bezpečně takže přes dobré ohlasy od známých ted jednu kupuji
k pistoli už si jen kupíš náboje, bud s nervovým nebo pepřovým plynem a po každém použití ji pročistíš.
v odkazu mrkni na stránku kde je vše kolem toho
a tady se podívej jak to vypadá v praxi:
www.youtube.com/wat­ch?v=NiEPEDEow4k&fe­ature=relmfu

Zdroj: http://www.co­losus.cz/zbra­ne/plynove-pistole/4

anonym

V současnosti je zákon nastavený tak, že chrání zloděje, vrahy a napadeného můžou strčit do cely.

honza19hk

já mám kulovnici a brokovnici samozřejmě ostrou.Jen doufám že ji nebudu muset na lidi použít,zatím jen na škodnou.

everest

hodně dobry je sprej tornado ktery pouziva i policie proti hodne zhulenym a zdrogovanym.je to proud,ne rozprasovac a je tam i ostre svetlo