Martulka0408

Vlastníte domací pekárnu?

Jaký máte názor na domácí pekárnu. Vlastníte ji? jste spokojeni? Jaký druh máte?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,mám,několikrát se tu pekárna probírala,noví uživatelé určitě svoje zkušenosti doplní.Doporu­čuji,pekárna je skvělý pomovník.
Doplňuji:
pomocník

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=dom%C3%A1c%C3%AD+pek%­C3%A1rna&sa=Vyh­ledat#1416

Další odpovědi
baghira

Ano, mám, a spolu s myčkou a rychlovarnou konvicí patří mezi tři nejužitečnější spotřebiče v mojí kuchyni :)

ReHu

Mám a čerstvý, mírně teplý chlebík po ránu k snídani – MŇAMKA :D.

Martulka0408

A jaký typ máš?