Miroslavst

Vítej mezi námi!!!!!!! Přivítáte také?

Hups, burak je tady :)
Vítej zpět!!!
Přidáte se?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­59/nadap030627408­550230.jpg
Doplňuji:
V tichosti tedy ne. ☺ ♫ ♪ ☺ ☺ ♫ ♪ ☺

Odpovědi
panenka

Taky vítam uživatelku Burak

BEAES

Ahoj, ahoj, ahoj vítám uživatelku burak! Snad Tě tu nic nenaštve a bude tu jen veselo a pohoda.

anonym

díky za přivítání jste milí,chtěla jsem jen tiše vstoupit,ale vám nic neunikne,jsem ráda že jsem opět mezi vámi,nemohla jsem to vydržet a stýskalo se mi po vás

anonym

Hups!Konečně!

iceT

Hurá,hurá,hurá,ví­tám Vás zpátky a doufám,ze se vrátí i jiní odejivší…

flodur

Vitaj,vitaj,vi­taj!!!!

ReHu

Ahoj,
za chvíli možná budem komplet :D.

led

Všude dobře, doma nejlépe. Tož, vitej, dcéro, doma!

Terryle

Buráčku, vítej zpátky :o) Myslím, že nejsem jediná, kdo je rád, že sis to rozmyslela… :o)

aramah

Huráááááááááá burak.

Matty.98

Vítám tě buraku

kapka

Buraku, ahoj. |Tak už jste si spočla a jste zpět. Zajímalo by mě, kde jste to vlastně byla, že Vás tam učili taková divná slova? 🙂

Honzucha

Ahoj oříšku

hanulka11

jj už to zase frčí......

VampGirl

Zdravím Burak! Jsem ráda, že jste tady zase s námi. Vítejte. 😁