ivzez

Víte, že rod Homo (člověk) je možná o 400.000 let starší?

Po prozkoumání dolní čelisti s pěti zuby nalezené v roce 2013 v Etiopii tak usuzuje mezinárodní vědecký tým:
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/363334-lide-jsou-na-zemi-zrejme-mnohem-dele-nez-se-predpokladalo.html

Odpovědi
anonym

Četl jsem článek,věřím tomu,nikdo to však asi tak přesně nedokáže datovat.
Jen mne zaráží kde je přechod mezi neandrtálcem a člověkem.
Žádné pozůstatky kostí se nikdy nenašly.

led

Vieme, že Pani Veda ešte nepovedala posledné slovo o Prvom Človeku.
Ak pozorne pozrieme doteraz známe dôkazy vývoja človeka, všimneme si, že tvoria akúsi vetvičku so bočnými rôzne dlhými výhonkami.
„přechod mezi neandrtálcem a člověkem“ vtipná formulácia – neandertálec je jeden z tých bočných výhonkov vetvičky vývoja človeka, ktorý svoju púť života ukončil v krátkej dobe, keď o nadvládu na hlavnej osi sa dral Starec z Kromaňonu – človek predveký

mosoj

Nevím to, právě tak jak ti vědátoři.

zjentek

..a je to už definitivní? ;q