Víte, že řeky Alfeios a Péneios změnily tok a Augiášův chlév je stále plný?

Nejlepší odpověď
annas

Jenže Héraklés pak zase vodní toky odvedl do původních koryt. Ale splnění toho úkolu nechtěl Héraklovi mykenský král uznat, protože hrdina si za něj nechal zaplatit desetinou Augiášova stáda. Vše mělo dohru po letech – Héraklés zničil Augiášovo království, krále zabil a na jeho místo dosadil jeho syna.

Určitě se Augiášův chlév znova naplnil … v mytologii to byl úkol prý lehký, ale ve ale v přeneseném významu je to určitě úkol těžký …

Další odpovědi
www

Teď už vím, že to píšeš, ale nijak jsem to neověřoval.
Nicméně, více mne zajímá ČR a tady by bylo potřeba velké čistky!

anonym

Mám na mysli chlév tady.

Led_

je to tým, že chliev by sa musel čistiť smerom hore, proti silnému prúdu.
Občas síce niektoré prítoky na hornom toku sa odklonia, stratia, či dokonca vytvoria nový tok netradične do kopca, ale i tak to na hlavnom toku na dravosti neuberá a stále viac smerom k strednému toku a k ústiu. Musela by sa do cesty postaviť nejedna priehrada, aspoň by z tej dravosti bol úžitok.

anonym

:)))))))