Ušel ventil

Víte, že mešita v Brně je už stará 20 let?

A v Králově Poli vzniká Islámská čtvrť?
Myslíte si, že by si v muslimské zemi nechali postavit kostel????
Pane Quentos-(((že před otazníkem (ani jinou interpunkcí) se nepíše mezera. O čárce před že ani nemluvím))) na to kašle Bílý tesák , asi jste nepochopil otázku ohledně přivandrovalců – viz např. přizabitý číšník v Praze, přivandrovalci si tady dělají co chtějí,ale nám by to u nich nedovolili .

Nejlepší odpověď
Kepler

Může být, taky máme od nepaměti židovské synagogy a centra stoupenců všech možných i nemožných náboženství, včetně Jehovitů. Nevím nic o tom, že by u nás vznikaly nějaké islámské čtvrtě, chtělo by to odkaz. Vím, že jen vznikla ubytovací centra pro běžence žádajících o azyl. V muslimských zemích, kde je aspoň nějaká křesťanská menšina, jsou kostely už několik staletí.

Další odpovědi
Drap

Vím. Kostel by postavit ve většině muslimských zemí nedovolili.

quentos

Ne, ale zato vím, že před otazníkem (ani jinou interpunkcí) se nepíše mezera. O čárce před že ani nemluvím.

Arne1

V Kr Poli bydlím a že by tady byla muslimská čtvrť jsem si nevšimnul

mzm

A víš, že kolem Cejlu vznikla úplně jiná čtvrť, která je skutečný problém na rozdíl od muslimů?
Nesmíš tolik poslouchat Okamuru a jeho vlezdoprdelky. Ti takové bludy nešíří, ve snaze ochránit lidi, ale aby se udrželi u koryta. Nic jiného v tom není. Viz Okamurovy asi 5 let staré výroky o tom, jak je vůči muslimům tolerantní a ukazoval svou ženu v hidžábu…