Drap

Víte že má dnes narozeniny Jiří Mencl/1938/. Máte rádi jeho filmy ?

Omlouvám se Jiří Menzel

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Vzpomněla jsem si na něho, když gratuloval k narozeninám Miloši Formanovi.
Menzelův oscarový film Ostře sledované vlaky, v němž si i zahrál. Další filmy podle Hrabalových děl – Slavnosti sněženek, Obsluhoval jsem anglického krále, Postřižiny atd. A další divácky úspěšné filmy. Mnoho jeho filmů jsem viděla.

Významný režisér.

Další odpovědi
quentos

Nevěděl jsem; pokud se nemýlím, mezi jeho mistrovská díla patří zpracování Hrabalových „Ostře sledovaných vlaků“. Viděl jsem, vynikající.

butonek

Ano,mám rád jeho filmy,ale jmenuje se Jiří Menzel

Damiana

Nevěděla jsem. Mám ráda jeho starší filmy – Slavnosti sněženek, Postřižiny, konec starých časů, Vesničko má, středisková a Báječní muži s klikou. Ale film Obsluhoval jsem anglického krále mě nenadchl, přišlo mi to jako dost velká slátanina.