zzzzz

víte, že je Očko za 30 dní první??? Už o 3 body předběhla annas

gratuluji, jsi šikulka.
Doplňuji:
teď je Očko zase druhá, to bude asi tím, že přešla půlnoc a tak se počíta jiných 30 dni.

Nejlepší odpověď
kropitko

gratuluji, ale není to nic divného, Annas se drží zpátky, snaží se moc nezapojovat, aby nebyla středem pozornosti, vzhledem k tomu, co se tu pořád děje,,nedivím se jí, já jsem ráda za to, že jsem tam kde jsem a není na mě moc vidět,,,aspoň mám pokoj.

Další odpovědi
Andělé

Souhlasím s vlkadam 10 a kropítko.
Naprosto mě nezajímá,zda je první ta či ona. Od toho ty stránky nejsou.Hodně se také odvíjí od toho,kdo tu stále celý den vysedává.
Annas se drží zpátky,protože ji Axl hlídá a za vše kritizuje,až ponižuje.A na to já se tu už dívat nebudu. A stejně tak,jak tu ocko psala o vyřazení mladé slečny,by měl být už dávno Axl za jeho chování rovněž vyřazen.
Férovost by měla být ke všem.

mosoj

Nic ve zlém :

Všechna sláva polní tráva !

anonym

No já nevím, ale přiznám se, že se doma bojím otevřít i konzervu. Že na mě vykoukne O.

anonym

Jste moc šikovné. Já si toho ani nevšimla. Omlouvám se, ale vůbec mne nenapadlo, že bych mohla předběhnout Annas.
Jenže to není jen moje zásluha, ale hlavně Vaše. Moc Vám děkuju.

Doplňuji:
Annas je skutečně moc dobrá a já si jí nesmírně vážím. Nemám pocit, že je ostudou být za ní. Děkuji Vám za Vaši podporu. Opravdu to hřeje u srdce.

Mosoji, respektuji a uznávám Tvé názory. Snad Tě časem přesvědčím, že svému oboru rozumím a že mám dost zkušeností ve věcech, do kterých se tu pletu.

No a jinak, tak velkou konzervu, abych do ní vešla, v obchodech vážně neprodávají, takže klídek, v plechovce opravdu nebudu. Ale ráno na odpovědích zase nejspíš ano. Je to vážně silně návykové.

jmhad

Já myslel,že tohle je web seriózních odpovědí a pomoci tak jiným a ne honba za nějakými body systémem „jedna paní povídala“

Illines

Ocko jak to je ,tak to je.Vim .ze jsi vzdelana zena a proto ti fandim.At si rika kdo co chce.Jen tak dal.

vlkadam10

Soulhasím. Ale, tato stránka není od bodů a pozicích jak už bylo zmíněno ale, je o tom že si navzájem předáváme rady a to je podle mého názoru důležitější než že se předháníme s body.

terry

Vím, vím. Proto jsem zjhistila, že už nemohu dfát další bod. :)
Doplňuji:
Je divný, že má zase o 50 b méně než An.
Jak se to děje?

anonym

Gratuluji, očko si to zaslouží, odpovídá správně a má bodíky zasloužené.

johana 56

Nejsem příznivcem velkých polemik,raději se držím zpátky.Paní Annas si velice vážím,její profesionalita je obdivuhodná a ukazuje pravý smysl těchto stránek.

annas

johano, děkuji moc za vaše slova. Jsem ráda, že jste si mých odpovědí na odborné dotazy všimla.

johana 56

Annas,Vaše informace jsou opravdu cenné.Vyznívá z nich i přirozená ochota pomoci těm,kteří mnohé neznají a vědět chtějí (neznalost přece neznamená podřadnost či méněcennost).Já děkuji Vám.

Andělé

Johana 56,Vaše slova jsou na pravém místě,čtete mi z duše…:-)
Annas radí přirozeně a tj.na tom to nejkouzelnější.
Slova: „neznalost přece neznamená podřadnost či méněcennost jsou velmi výstižná“.:-)

johana 56

Andělé, děkuji za pohlazení a povzbuzení.

Andělé

Johana 56,vůbec nemáte zač,já děkuji Vám,máte srdíčko na pravém místě.:-)

Andělé

Také nebudu komentovat kdo má kolik bodů a plně souhlasím s johana 56. Annas je jemná bytost a její profesionalitu nikomu nevnucuje jako Dr.Axl,který nám všem vehementně ukazuje,jaký tj.perfekciona­lista,zatím co na Annas věčně hledá chybičky,jenž nejvíce vidí jen on sám. Tj.porušování kodexu!
Ocko měla pravdu,že se ozvala skrz mladou slečnu. Ale proč se stejně tak nikdo neozve,když tu -jemně řečeno-Axl neustále Annas ponižuje a že to jsou urážky kolikrát.Měl by mít ihned zablokovaný profil.

annas

Andělé, jste velký bojovník, podporujete mě a řadu skutečností si uvědomujete. Díky.

Andělé

Annas,vůbec nemáte zač,také Vám moc děkuji.Vaše znalosti na Vás obdivuji,zasloužíte si uznání.
Jste přirozeně inteligentní člověk.Svvými vědomostmi pomáháte a nikoho při tom neponižujete,ani se nepovyšujete. V tom je smysl moudra.
A já jsem vždy ráda,když takového člověka mohu poznat. I mě to obohacuje. Rovněž děkuji.:-)

Jen bych chtěla ještě dodat:
Na zzz je pěkné,že má radost z úspěchu druhých.Je to od ní opravdu milé. Jen se to tady nedá tak brát,kdo je momentálně první. Nemyslím to vůči ocko špatně,ale narážím na A.,který by tu Annas nejraději neviděl.
Ale my,co ji tu rádi máme,ji nedáme.:-)

annas

Jednu dobu byl v čele Drap. Zdá se mně, že také své působení omezil. Nezáleží na tom, kdo je momentálně na špici. Ocko víc odpovídá, takže se samozřejmě posouvá dopředu.
Nebudu se víc vyjadřovat. Snad jen to, že Odpovědi se vrátily zpět místo toho, aby šly vpřed. Změnily zcela svůj charakter.

anonym

Ad jmhad – nemám pocit, že obkecávací otázky jsou moje doména. Snažím se řešit problémy práva, daní a účto. Je toho tady ale dost málo. Hon za body to u mne není, ale silný návyk na „odpovědi“ zcela určitě.

annas

Kropítko, děkuji. Třeba si někteří uvědomí, že mně nezáleží na bodech za každou cenu, jak tvrdili. Navíc odpovídám převážně na odborné dotazy a těch je málo. Ocko je aktivní stejně jako jsem byla v začátcích, ale … Kropítko, kdeže loňské sněhy jsou !!!!

kropitko

já se také musím pousmát, když jsi vzpomenu, jak jsem odpovedi.cz žrala a snažila se každému co nejlépe odpovědět a pak moje marná snaha, aby tu byl pořádek a vše fungovalo tak jak má, ty nervy okolo toho, vážně děs. Jsem ráda, že mě to už nebere a dokonce je mi jedno i to, že je to tu taková katastrofa. Jen vás obdivuji, jak to můžete vydržet, tolik urážek, příkoří, napadání apod. No je vidět, jak jste silná,,držím palečky a jen tak dál,,

annas

Kropítko, známe se z Odpovědí již dlouho, takže řadu skutečností znáte. Hodně jsem se změnila, protože si uvědomuji, že dost často jde o boj s větrnými mlýny. Mám před sebou citáty, jimiž se snažím řídit. Jeden z nich. " Pokud to nemůžeš změnit, změň postoj k tomu".

led

Poznám ešte jeden:
Radšej zomrieť postojačky, ako žiť na kolenách