JežíšKristus

Víte, že je dnes významný den?

Dnes končí mandáty komunistickým poslancům. Pozdě, leč přece.

Grafika: Tomáš Břínek

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano a do lavic systému si přicházejí sednout jejich potomci/děti.

Další odpovědi
jirka F

Heuréka konečně vypadnou z PS.

Rokio

Také jsem rád, že odejdou z poslanecké sněmovny.

Cvrčák

Na jednu stranu dobrá zpráva, na straně druhé tu roste vliv progresivní levice :(

paul1

KOnečně vypadnou a doufám, že natrvalo. Filip dostane odchodné skoro 1 mil. Kč.
Milada Horáková, popravená komunisty. Je po ní pojmenovaná ulice, bývalá tř. Belcrediho, na Letné, kdysi jsem bydlel v Sochařské a nastupoval a vystupoval z tramvaje na Letenském náměstí. Bejvávalo.

Čecho_slovák

Co to je za babu? Jméno mi nic neříká.

Kelt

Já bych to nějak neoslavoval. Pokud nebudeš mít levou ruku a levou nohu, tak se bez cizí pomoci ani nepohneš. A stejně tak vláda potřebuje levicové i pravicové strany.