hapiky

Víte, že Češi jsou největší hříšníci v Evropě? Dávají nejvíce peněz za alkohol, cigarety a drogy.

Teď to bylo ve zprávách na Barrandově. Kde na to berou raději neřekli. Řeknu to za ně: Přepadávají důchodce, benzínky a jiné obchody. Kradou auta atd. Tresty jsou k smíchu. Dostat tak souhrnný trest jako v USA a ještě tvrdou práci každý den, to by ho chuť na drogy přešla.

Nejlepší odpověď
Elk

Ne moc povedená dezinformace, alias FAKE. Nevětší hříšník je ted Merkelová. Přepadla vlastní Evropou!
Nemyslím, že jsme na tom tak zle, že mám pravdu lidi?

Další odpovědi
Kepler

Rozhodně nevěřím, že by Češi byli největšími hříšníky v Evropě, zvláště když to tvrdí ta pochybná TV Barrandov. V Rusku tě za flašku vodky klidně zabijou.

doplněno: ani jeden z textů na toto téma nebyl nijak doložen, kecat si každý může jak chce. Já ten svůj taky nedoložím, ale mám dost nepřímých důkazů.

Drap

Takových neověřených zpráv jsu spousty. Teď už to vím, ale netuším k čemu mě bude taková informace dobrá.

ivzez

O cigaretách (tabáku) a drogách to nevím, ale v poslední době jsem
zaznamenala několik statistik, podle nichž je v ČR nejvyšší spotřeba
alkoholu na světě na hlavu (tj. včetně kojenců). Čeští muži podle nich
mají vypít trojnásobek celosvětového průměru…

Tak nevím, máme si říkat, že alespoň v něčem jsme první?

Kde berete jistotu, že souhrnné tresty v USA vedou ke snížení
spotřeby drog? Já jsem naopak četla, že závislí drogy užívají i ve vězení…

ten který je

Takovou informaci slyším poprvé.Co s tím chceš dělat?Začneš abstinovat?

Mc Merkurion

… ve spotřebě piva jsme byli dycinky první … to ostatní jsou výplody *** …

iceT

A taky jsme jedním z nejtlustších národů…

hapiky

Mnozí feťáci u nás by si rozmysleli krást či zabíjet pro peníze na drogy, kdyby jim to spočítali jako v USA.

hapiky

Drap: Když nechceme ani vědět jací jsme, jak můžeme společně zdárně budovat svoji vlast?

ivzez

Není náhodou největším hříšníkem ten, kdo soudí druhé? Navíc na základě pochybných zpráv?

hapiky

ivzez: Není. Aspoň co se mě týká. Samozřejmě, pochybné zprávy jsou ty které mě nejdou pod nos.