Víte, že Annas má nádherných a zcela úžasných jednosto tisíc bodů?

Jsou to body „profilové“, ale protože mi dodnes nikdo nevysvětlil, proč se body u profilu a v celkovém žebříčku liší, považuji je za správné.
K tomuto úžasnému výsledku Ti moc blahopřeji.

Nejlepší odpověď
anonym

Vim a sleduji jiz od rana. Psala jsem ji pred chvili soukrome blahoprani.
Sem jen dodam : An., vetsina z nas zmoudri ve veku, az kdyz nam to uz k nicemu neni. Vy jste se moudra ale snad uz narodila. !
Vy zde vysoko prevysujete charakterem a vybranymi zpusoby.
Dekuji vam za vse, vracim s esem kvuli takovym lidickam jako jste vy. Mam vas rada a kdykoliv nabizim v cemkoliv ( pokud to bude v mych silach ) pomocnou ruku.

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Dívala jsem se včera,ještě něco chybělo.Milá annas,gratulace veliká!!To je tedy úspěch,co Ti říct?Děkuji a blahopřeji!

redy

Annas gratuluji
V těchto podmínkách je to úžasné.

quentos

tak to je parádní, gratuluji.

mojitek

Gratuluji Annas

Andělé

Moc,ale opravdu moc mě mrzí,že jsem tu dnes při této stotisícové oslavě zrovna nebyla.:-(
Moje milá,drahá Annas 🙂,
když jsem přišla na tento web,byla jste první,kdo mě hned zaujal. Doslova mě okouzlila Vaše moudrost,charak­ter,morálka,klid,sluš­nost,ochota vždy poradit a vybrané chování,jak už -iv- překrásně vystihla. Brzy jste ale zmizela a já si často říkala,jaká to škoda,že takový člověk odešel a přála si,aby jste se znovu vrátila. A díky bohu,stalo se.:-)
Překonala jste závist i zlo,které se Vás tu dodnes marně snaží porazit a zničit. Jste ale silná a věřím,že nás tu je mnoho,kteří si Vás velmi váží.
Jste duší tohoto webu a spolu s některými dalšími,zde držíte vyšší úroven.
Z celého srdce Vám Annas přeji,jak do virtuálního,tak i do reálného života vše nejlepší,hl.pevné zdraví a budte stále taková,jaká jste.
DĚKUJI MOC ZA VŠE!!! 🙂:-):-)

hanulka11

také moc gratuluji, u mne to ukazuje pro ANNAS 100 000 bodů

vagra

Annas, přijměte prosím, také moji gratulaci.

Illines

Gratukuji Annas,moc vam fandim,jste opravdu moudra.

anonym

Co znamená sto tisíc bodu? Pro mne nic,proto že tu nejsem pro body,ale abych se pobavil,poučil,po­nadával,potěšil a abych rozveselil,po­radil,poučil a někoho i naštval,takže body pro mne nejsou důležité,i kdybych jich měl třeba milion.

veruska

Ráda se připojuji ke gratulantům.

Damiana

Paráda Annas! Srdečně blahopřeji. 🙂

Drap

Samozřejmě se připojuji ke gratulacím. I když v celkovém bodování pár bodů chybí do 100000,. Tak to nic nemění na tom, že pokud by bylo hodnocení objektivní a vyjadřovalo skutečně nějakou hodnotu, tak Annas by v této chvíli měla již zřejmě 200000 .

annas

Ocko, děkuji za pozornost a vloženou gratulaci.

anonym

Andele, priznejte se !! Vy jste si to psani pripravovala cely den. ( ja jen pul ). ! To ja bych nezvladla, takhle to hezky napsat ani po 3 dnech !
Aby nam ale ta nase annas nezpychla ! 🙂 -iv-

Andělé

Milá -iv- 😁,
to jste moc hodná,děkuji,ale vždyt Vy sama jste psala překrásně. Npasala jste to od srdíčka,jste hodná.:-)

annas

  • Iv-, už jednou mě Vaše vyjádření pohladilo na duši. Stejně tak slova Andělé.

Ale potěšily mě i odpovědi a palce i těch, kteří je přidělili odpovídajícím. Moc si jich cením.

Jenže jsou zde neomylní lidé, kteří svou povahou ničí to, co jiní vytvořili …

anonym

An. berte to tak : Uz i ve skole, kdyz se deti nekomu smeji, tak je vetsinou v pozadi posmechu skryty uzas a obdiv.
A myslim , ze i zde to obca vypada jako na te zakladce. 🙂

  • iv-

annas

Děkuji všem za blahopřání.

johana 56

Milá Annas,opravdu upřímně gratuluji a moc děkuji.Věřím,že zůstanete ještě dlouho na těchto stránkách a alespoň já se dozvím další zajímavosti.

annas

Johano, Vám rovněž děkuji za gratulaci za to, že jste se zajímala o mé otázky (už ale žádné nebudou), i odpovědi.

johana 56

M