Mili @

Víte v kolik hodin umírá nejvíce lidí?

Doplňuji:
teda, když už se tu mluvilo o těch depkách…

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych že v noci,hlavně ti těžce nemocní,nebot večer se většinou zdravotní stav zhorší,ale přesnou hodinu říct nedokážu

Další odpovědi
Miroslavst

To záleží na tom o jaké umírání jde. Ale řekl bych pokud jde o ty depky, tak večer.

Michal

V kolik hodin,to nevím,ale večer a nad ránem.

Mili @

No já nevím, já ve 4 vstávám do práce, jelikož venčím ještě psa, a ta představa je hrozná teda…
Mě taky přejede auto, já totiž nedávám bacha!

Mili @

± ve 4 ráno…

anonym

a víte kdy umřu já? přesně ve 12 hodin v poledne,bude krásně svítit sluníčko a mě srazí auto,to jsem si zjistila přes karty,tak do léta budu otravovat na otázkách sluníčko už jaksi není

ReHu

Dneska bylo 🙂.

anonym

dnes nejezdili nějak auta

Mili @

já jsem jich pár viděla…
těch aut!