zjentek

Víte už o tom, že nás opustila osobnost, do které jsem byl dříve zamilovaný?

Zemřela herečka a zpěvačka Olivia Newton-John 🤷‍♂️

Čest její památce, nadání, vytrvalosti a KRÁSE!

Odpovědi
Rocker

Četl jsem to,smutné🙄

marci1

Odešla Sandy: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7oKPYe53h78&t=77s
Olivia 30 let bojovala s rakovinou, nyní svůj boj prohrála. R.I.P. ☹

Kelt

Taky s tebou souhlasím ve všem.

quentos

Škoda 😭 Jsem momentálně na dovolené a tam se zprávám zásadně vyhýbám, na internet tu obecně chodím sporadicky, tak mi to uniklo…