Kajra

Víte proč se lenoch přetrhl?Protože byl líný dvakrát/říkala moje matka/.Stává se vám to taky? Mně často.

Nejlepší odpověď
led

Pokrok vlastne vďačí za veľa aj lenivým ľuďom, nechcelo sa im robiť, tak hľadali, ako si to zjednodušiť.

Další odpovědi
pekynka

Děsně ráda si jednou za čas zalenoším, radí to i psychologové a různí jiní odborníci. Relax je pro mě vyspat se dorůžova, v posteli sledovat telku, vzít si jídlo do postele. Vydržím to nejdéle do tří hodin odpoledne, pak se zvednu a většinou mám výčitky, že jsem mohla stihnout mraky práce. Je to opravdu jednou za čas.