Lukas H. 72

Víte o nějaké horrorové básni na recitační soutěž?

Potřebuji pomoc s výběrem krátké, horrorové básně na recitační soutěž v 9. třídě. Prosím, žádné internetové anonymy.

Nejlepší odpověď
annas

Co tak Edgar Allan Poe Záleží na tom, co si pod pojem hororové básně zařadíte.

Vyberte si něco v knihovně . Např. Havran, Annabel-Lee, Zvony, Lenora, Sen ve snu, Eldorado atd. Je třeba, aby vám báseň sedla, abyste se do obsahu vcítil a pochopil myšlenky. Těžko se doporučuje, když vás neznám.

Úryvky jsou v odkazu. Třeba si vyberete.

https://www.o­daha.com/kate­gorie/edgar-allan-poe/basne-poe

Další odpovědi
xxx3

Tak třeba Erbenova kytice je těch hororů plná. Dětská hlava bez tělíčka a tělíčko bez hlavy…ale to je asi poněkud dlouhé.

independent

Polednice, to je horor.

RyuzakiKate

To jó, ale kolikrát se na recitačních soutěžích objevují furt ty stejný věci a porotci jsou z toho, chudáci, pak votrávení. Úryvky z Malého prince a podobně…