Víte o mobilní verzi Odpovědi.cz?

Hledám jednu otázku na internetu, a nejednou na mě vybafne tento link: http://mx.odpo­vedi.cz/. Po otevření vypadá to jako mobilní verze ve vývoji. Myslím že pokud doladí drobné chybky tak to bude ok.

Nejlepší odpověď
briketka10

jpau,

do diskuze jsem dala odpověď 1564, když odpověděl Dušanovi Orlíkovi, že
mu stačí odpovědi na PC, nevím tedy proč by si sám vytvářel na mobilu..
já mu věřím :)

Doplňuji:
jinak o mobilní verzi nic nevím
a taky jsem ji nikde nenašla..

Další odpovědi
jpau

Úplně nechápu smysl tohoto projektu (předpokládám, že je to Tvoje práce – zmiňoval jsi se o tom v jiném vlákně cca 3 měsíce zpět), když si tyto stránky na každém rozumném telefonu (vč. svého) bez problémů prohlédnu.

Na druhou stranu je fajn, že někdo si dal tu práci a něco vyrobil – což se zcela nepochybně musí ocenit.

briketka10

ještě úplně nechápu odpověď „anonyma“
který píše, že tu mobilní verzi používá ??

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvitali-byste-mobilni-verzi-odpovedi-cz

anonym

jpau: Co to meleš za nesmyl? Jaká moje práce!? Nejdřív než něco vypustíš do světa tak si to ověř! Díky

jpau

  1. napsal jsem předpokládám
  2. v googlu jsem při hledání „odpovědi.cz mobilní verze“ nenašel odpovídající výsledek (3 strany) – z toho lze usoudit že se jedná o novou věc a byla by poměrně velká náhoda (neříkám že se to nemůže stát), že bys prohlížel x výsledků, než bys narazil na tuto stránku (nebo použil natolik obecné spojení abys nehledal účelově přímo Tebou odkazovanou stránku)
  3. nové projekty se způsobem „náhodou jsem našel“ naprosto normálně představují a stojí-li za to, pak se chytnou
  4. je mi jedno kdo to dělal a jaký to mělo smysl ale baví mě Tě popichovat