Avatar uživatele
anonym

Víte o mobilní verzi Odpovědi.cz?

Hledám jednu otázku na internetu, a nejednou na mě vybafne tento link: http://mx.odpo­vedi.cz/. Po otevření vypadá to jako mobilní verze ve vývoji. Myslím že pokud doladí drobné chybky tak to bude ok.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, anonym před 4002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jpau,

do diskuze jsem dala odpověď 1564, když odpověděl Dušanovi Orlíkovi, že
mu stačí odpovědi na PC, nevím tedy proč by si sám vytvářel na mobilu..
já mu věřím :)

Doplňuji:
jinak o mobilní verzi nic nevím
a taky jsem ji nikde nenašla..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Úplně nechápu smysl tohoto projektu (předpokládám, že je to Tvoje práce – zmiňoval jsi se o tom v jiném vlákně cca 3 měsíce zpět), když si tyto stránky na každém rozumném telefonu (vč. svého) bez problémů prohlédnu.

Na druhou stranu je fajn, že někdo si dal tu práci a něco vyrobil – což se zcela nepochybně musí ocenit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ještě úplně nechápu odpověď „anonyma“
který píše, že tu mobilní verzi používá ??

před 4002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvitali-byste-mobilni-verzi-odpovedi-cz

před 4002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jpau: Co to meleš za nesmyl? Jaká moje práce!? Nejdřív než něco vypustíš do světa tak si to ověř! Díky

před 4002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jpau

  1. napsal jsem předpokládám
  2. v googlu jsem při hledání „odpovědi.cz mobilní verze“ nenašel odpovídající výsledek (3 strany) – z toho lze usoudit že se jedná o novou věc a byla by poměrně velká náhoda (neříkám že se to nemůže stát), že bys prohlížel x výsledků, než bys narazil na tuto stránku (nebo použil natolik obecné spojení abys nehledal účelově přímo Tebou odkazovanou stránku)
  3. nové projekty se způsobem „náhodou jsem našel“ naprosto normálně představují a stojí-li za to, pak se chytnou
  4. je mi jedno kdo to dělal a jaký to mělo smysl ale baví mě Tě popichovat

před 4002 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek