aaannnddd

Víte někdo, co to znamená „poklonit se Márům“? Mělo by to mít něco společného s řeckou či římskou mytologií.

Nejlepší odpověď
anonym

Máry jsou nosítka na rakev,takže předpokládám,že jde opoctu zemřelým.O žádných jiných márech nebo „Márech“ jsem neslyšela…:D

Další odpovědi
hanulka11

tak nevím…s tou mytologií
máry jsou pohřební nosítka – spíš to podle mne znamená poklonit se mrtvým , ale nemusím mít pravdu