Avatar uživatele
Kazatel

Víte, nebo nevíte, kolik máte v peněžence přesně peněz? A sdělíte-li, kolik tak v hotovosti u sebe běžně nosíte?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, cappuccino před 190 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Moc ne. Raději je mám na účtech, kde za ně zodpovídá banka a jsou tak chráněny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Nenosím sebou peněženku, platím mobilem a pro případy, kde hotovost neberou, mám v pouzdru mobilu zastrčenou stovku na záchod nebo vodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kolem 2 tisic a vetsinou jeste v malych bankovkach. Pokud nenakupuju zrovna v supermarketu, vetsinou chteji cash a jeste v drobnych. Kde je to mozne, platim kartou, ale v posledni dobe kupodivu vetsinou pozaduji hotove.
Mozna jsem az prilis opatrna, ale zazila jsem situace, kdy nekdo ze znamych chtel platit kartou v restauraci, kde brali jen hotove a blizky bankomat zrovna nefungoval!
Jina znama sla na kavu a chtela ji platit kartou, kterou ji na takovou castku nechteli vzit.
Vzdycky je dobre, mit nejakou hotovost u sebe.

@Jirka F: Je to pouze informativni. Vzdyt se vzajemne nezname!!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nosím jen pár stovek, většinou platím kartou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tato hodnota se mění dle data, času, počasí a jiných podmínek. Po setkání s namířenou pistolí nebo partě ostrých hochů s basebolkami nebo noži, bych asi peněženku u sebe neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Většinou nosím v peněžence tak do 2 tisíc, záleží na tom, jestli mám před důchodem nebo po.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

1232 Kč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A sdělím- li, tak co? Nesnáším, když někdo něco nakousne a nedopoví, no t vl, to je něco na auťáka! 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Tvoje otázka je pouze vyzvědačství.

Nový příspěvek