Kazatel

Víte, nebo nevíte, kolik máte v peněžence přesně peněz? A sdělíte-li, kolik tak v hotovosti u sebe běžně nosíte?

Odpovědi
Rokio

Moc ne. Raději je mám na účtech, kde za ně zodpovídá banka a jsou tak chráněny.

Pepa25

Nenosím sebou peněženku, platím mobilem a pro případy, kde hotovost neberou, mám v pouzdru mobilu zastrčenou stovku na záchod nebo vodu.

cappuccino

Kolem 2 tisic a vetsinou jeste v malych bankovkach. Pokud nenakupuju zrovna v supermarketu, vetsinou chteji cash a jeste v drobnych. Kde je to mozne, platim kartou, ale v posledni dobe kupodivu vetsinou pozaduji hotove.
Mozna jsem az prilis opatrna, ale zazila jsem situace, kdy nekdo ze znamych chtel platit kartou v restauraci, kde brali jen hotove a blizky bankomat zrovna nefungoval!
Jina znama sla na kavu a chtela ji platit kartou, kterou ji na takovou castku nechteli vzit.
Vzdycky je dobre, mit nejakou hotovost u sebe.

@Jirka F: Je to pouze informativni. Vzdyt se vzajemne nezname!!

elkon

Nosím jen pár stovek, většinou platím kartou.

Kelt

Tato hodnota se mění dle data, času, počasí a jiných podmínek. Po setkání s namířenou pistolí nebo partě ostrých hochů s basebolkami nebo noži, bych asi peněženku u sebe neměl.

GM

Většinou nosím v peněžence tak do 2 tisíc, záleží na tom, jestli mám před důchodem nebo po.

OSHO

1232 Kč

zjentek

A sdělím- li, tak co? Nesnáším, když někdo něco nakousne a nedopoví, no t vl, to je něco na auťáka! 🤦‍♂️

jirka F

Tvoje otázka je pouze vyzvědačství.