Čecho_slovák

Víte jaký je rozdíl mezi losováním Sportky a seriálem Colombo?

V podstatě žádný. Víme, že notář a paní Colombová existovali, ale nikdo je ještě neviděl.

Nejlepší odpověď
marci1

Ale viděl, kdysi dávno. 🙂

Určitě si vzpomenete, že dříve při slosování, když moderátor řekl ,,Za dohledu státního dozoru a notáře…..“, byl na tyto dva lidi záběr kamery. Teď už se takový záběr nepoužívá. Je to proto, že při slosování jde opravdu o velké peníze, a my nechceme ohrozit bezpečnost našich spolupracovníků. Na losování dohlíží notář a nově může být přítomen i zástupce Celní správy. Právě vy se ale můžete sami přesvědčit, že ve studiu opravdu jsou. Sedí 3 metry od losovacího zařízení.

Víte ale, že můžete být u toho? Budete se divit, ale je to možné. A není to pro vás nijak složité. V sídle Sazky ve Vysočanech je totiž prosklené atrium, ze kterého je krásný výhled přímo do studia.

Protože ale atrium není nafukovací, potřebujeme jen, abyste nám včas zavolali, jaké slosování byste rádi viděli. Na telefonním čísle 266 121 266 sedí náš operátor, který s vámi domluví konkrétní datum a čas návštěvy. Zavolejte nejpozději 2 hodiny před začátkem slosování, abychom o vás věděli. Najednou můžeme totiž ukázat studio jen dvaceti lidem. Přece jen, slosování není úplně jednoduchá věc, takže musíme dodržet pár pravidel. Nezapomeňte si doklady – stačí občanka, nebo pas.

https://www.saz­ka.cz/sazka-svet/blog/za-dozoru-notare%E2%80%A6-a-vas

Další odpovědi
Schluker

Matne si pamatuju, ze toho notare v televizi ukazovali :) ale je to uz davno co jsem naposled videl slosovani.