Avatar uživatele
autacek

Víte, jak to může dopadnout, když se porouchá lanovka? A nemůže se to stát i jinde? Jak se nejlépe zachovat?

(upozornění: video obsahuje šokující záběry a je pouze pro silné povahy)
https://www.fa­cebook.com/kak­ha.khizanishvi­li.3/videos/980705655­419405/?hc_ref=AR­T3dTVl2JiikO3Zk2D2njZ1­E1h-ndmsexUeP4uUad­PKh1GXffhVUx3qPyN9lE­IQiik&fref=nf

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Hlada, aliendrone před 2233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vůbec nechápu, co se tam vlastně stalo. Asi nejlepší, co může člověk v takové situaci udělat, je seskočit ze sedačky při první vhodné příležitosti, tak jak to ostatně pár lidí i udělalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mně to připadlo, jako by lanovka nahoře nezpomalila, nějak se porouchala, lyžaři nestačili vystoupil a sjeli dolů. Snad to všechno dobře dopadlo.

Když někdo chce lyžovat, vyjede nahoru, sjede kopec na lyžích a nebude se vracet lanovkou. Snad jen výjimečně, když třeba přechází z jednoho kopce na druhý.

Odhadla jsem správně, že lanovka jela opačně, něco se stalo s motory, bylo to v Gruzii, včera se to objevilo ve večerních zprávách..

Jak se zachovat? Co nejblíže stanici seskočit dolů.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to maj z toho, že jezděj z kopce dolu, kdyby to sjeli na lyžích, tak se jim to nestane …

… lanovka se údajně rozjela pozpátku: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/video-lyzari-skakali-z-rozjete-lanovky-znicehonic-se-rozjela-pozpatku-43832?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Vot Sajůz! :D :D No, už jsem se dostatečně vyřehtal, takže odpověď zní ANO, může se to stát i u nás. Mně se to sice stalo na vleku, ale i to bylo celkm zajímavé. Bljááááááť!!! ;) :D

Správný postup napsal už Kepler, jen bych dodal, že musíš s sebou pořádně mrsknout a nečekat, až tě po seskočení sejme shora se řítící další lavička. Vsjo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek