Mili @

Víte co zvláštního se ukrývá na obraze Hanse Holbeina Vyslanci?

Doplňuji:
http://www.vel­kaepocha.sk/20090624­10315/Francou­zsti-velvyslanci-od-Hanse-Holbeina-mladsiho-klenot-renesance.html

Nejlepší odpověď
mojitek

L E B K A jak vyšitá. jen se na to musi clovek podivat z urciteho uhlu.

Další odpovědi
anonym

je to stolek o který se opírá z leva Dinterville,a z prava George de Selve,na stolku jsou knihy na učení,ale i globus a spousta matematických příruček

hanulka11

nenašla jsem nic zvláštního, jen nevím co jim leží u nohou

až nyní ,když jsem to celé přečetla jsem si všimla, kříže -ale není tedy skoro vidět

anonym

ano máte pravdu je to poznat jen když se nakloníte na stranu

Mili @

JE TO TA LEBKA!!! JE VIDĚT JEN Z URČITÉHO ÚHLU, JE TO TAM NAPSÁNO!!!!!