Zbynas

Víte, co je BDSM, a provozujete jej?

Dělám průzkum napříč internetem, na různých – i specializovaných – fórech, na sociálně odlišných komunitních fórech, i na zahraničních. Potřebuji udělat podrobnější statistiky, viz otázka výše.

Do odpovědi pro lepší přesnost můžete ještě uvést věk a pohlaví, pokud to není jasné z vašeho profilu, budu vám vděčen :)

Za odpovědi děkuji.

PS pro adminy, potřeboval bych ještě jednu odpověď přidat, šest je málo, standart bývá 10 možných odpovědí :)))

Odpovědi
mosoj

Nevím, oč jde

Se šukáním jsem nikdy neměl a dosud nemám problém. 69 let. Nepotřeboval jsem si vymýšlet ptákoviny a dělat z toho vědu.

anonym

Nevím, oč jde

Zaškrtl jsem odpověď, ale už vím o co jde.Podíval jsem se na GOOGLE.
Toto jsem nikdy neprovozoval.
muž, 62 let

gecco

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

Neprovozuju (a nerozumím), ale neodsuzuju (a neřeším)…
😉

chachar1922

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

Já to nedělám, a ať si to každý dělá jak chce :D

GM

Nevím, oč jde

drop

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

iceT

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

žena, věk 39

anonym

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

Někdo si tím ventiluje ducha či svědomí, jsou i jiné způsoby, ale ne každý má stejné možnosti.

brillant

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

arachis

Nevím, oč jde

Slecna 007

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

žena, 37 let

Poklička

Vím, co to je, neprovozuji, ale ani neodsuzuji

mosoj

To je jako z konečníku do pusy? Perfektní šmak. Dobrou chuť.