zjentek

Víte, co dělá šestiletá holčička v devátém měsíci?

Jde do školy, pánč je září. (Elkon, na cos myslel, ty úchyláku!?)

Odpovědi
elkon

Jsi trapnej.

Kelt

A pak řekne mamince, byli jsme na gynekologické prohlídce a jenom jedna byla panna. Doufám, že ty . Ne, paní učitelka.

quentos

Starý…

EKSOT123

Taky jsi mě dostal, myslel jsem, že je řeč o tomto:
https://damsky­denik.cz/lifes­tyle/petileta-holcicka-porodila-syna/

Dochy

Tos mně dostal. Jako všichni úchyláci jsem přemýšlel, jestli je to u té 6 leté vůbec možné, ale pokud se dobře pamatuju z nastudované literatury, … Radši ať jde do školy 😉