janek66

Vital Harpago pomůže opravdu na bolavé klouby?

Odpovědi
AnnaH

je to rostlinka…babky kořenářky většinou věděli co dělat…jestli ale pomůže v této formě netuším…

Wanny

Učinná péče o klouby a kosti OK BETA plus. podporuje revitalizaci a funkci kloubů.
poradím koukněte na mé web stránky a je zde i kontakt.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz

tazatelka

Rozhodující je původ bolesti, event. délka onemocnění, které ty bolesti způsobuje. Jiný přípravek zabere na artrózu, něco jiného na artritidu.
Ale nějaké extra zázraky nečekejte od ničeho, kloubní bolesti a potíže neumějí jednou provždy navždy odstranit zatím nikde na světe.