tableťák

Hledám vhodnou tabuli v prohlížeči, na kterou bych kreslil a kamarád by vše na svém PC viděl v reálném čase. Poradíte?

Virtuální tabule na internetu

Zdravím, chtěl bych doučit kamaráda matematiku po internetu a hledám vhodnou tabuli v prohlížeči, na kterou bych kreslil a on by to na svém PC viděl v reálném čase. Existuje něco takoveho zdarma? Zkoušel jsem FlockDraw, ale ta mi nevyhovuje. Předem děkuji :)
Edit: Děkuji, výběr je nakonec široký, google docs to myslím nepodporují

Nejlepší odpověď
anonym

U těchto aplikací je problém, že řada z nich poskytuje službu sdílení tabule jen po omezený čas a pak chtějí platbu kartou.

Tady je výčet těch, které fungují zdarma bez omezení.

  1. www.deekit.com
  2. www.witeboard.com
  3. www.vorboard.com
  4. www.twiddla.com
  5. www.flockmod.com

Zdroj: alternativeto.net

Další odpovědi
Dochy

Nemá něco google v rámci google docs? Teď nemůžu ověřit, tady máme nabídku omezenou…