Kai

Virážka na rukou – tzv. rohovatění kůže

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás trpí virážkou, i když to nijak nesvědí, není to pěkné a nosit zahalené ruce furt je taky nic moc. Byla jsem s tím několikrát na kožním, ale ta mi řekla, že je to rohovatění pokožky, čili vrozená vada kůže. Nemáte nějaké rady z vlastní zkušenosti?

Odpovědi
anonym

Nejspíš používat krémy, které se používají na suché lokty nebo popraskané paty. Zkusila bych se zeptat v lékárně. Někteří lékárníci jsou skutečnými mistry a dokáží si poradit.
Rohovatění pokožky nemůže být nezvládnutelný problém.

hanny 2

Kai – na takovou doktorku se vykašli! Může to být určitý druh kožní plísně,mám takové místo na dlani taky – mažu to Canesporem,ale ta rohovatá kůže se musí odstranit – já to piluju papírovým pilníkem.Zdá se to lepší,ale je to dlouhodobá záležitost.Ale dočetla jsem se o produktu ze zdravé výživy,jmenuje se Umeocet,ten to prý dokáže vyléčit,musíš si dát 2× denně 1–2lžičky,ale nalej si to do vody,samotný je to hnusný a užívat 1–2měsíce.Tak to zkus,zkouším to taky!
V tom odkazu se píše o nehtové plísni,ale na tohle by to mohlo zabrat taky!Je to přírodní a navíc to má hodně příznivých účinků pro tělo.

http://www.zdra­vavyzivahronov­.com/interneto­vy-obchod/umeocet-700-ml