Hufnágl

Vidíte ty japonské reklamy?

Teď jsem jednu zahlédnul tady, o něco dříve v článcích na Seznamu.

https://beta.ctrlv­.cz/T3Hs

Jo, Alesh, koukám, že jsi pěkný rypák. Ta moje vložená otázka „Jaký je váš názor "Milion chvilek“?
Zahrání ČR před tím, proti komu bojuje?
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování. Je tvoje práce, že?

Odpovědi
Meme Lord

Ne, nevidíme.

Edison

Nevidíme. Nedal jsi ani jediný link.

Alesh

nemáš čumět na japonský porno stránky, teď ti podle toho Google personalizoval reklamy 🙂

musím tě zklamat, nevím kdy ti to zmizelo, ale celé odpoledne jsem byl na kole (roušku jsem teda nasazoval jen sporadicky, jsem taky rebel)

Hufnágl

Edison
Nedal? Dal!

Edison

Až teď!! Nejsme blbí. Podívat se na úpravy umí i trotl. Holt.. jsi na tom ještě hůř. 😁

Alesh

tvl 🙂

Alesh

Japonsky moc neumím, ale píšou tam něco o silném stříkání… tak asi nějaký lakýrnický služby to budou. 🙂