FlAsh_7

Vidí uživatel moji zprávu na facebooku/ ig, když ho nesleduji nebo nemám v přátelích?

Odpovědi
WTLS

Instagram nepoužívám, ale na Facebooku jestli tu zprávu dáš jako veřejnou tak ji vidí všichni jestli soukromou tak ty a jesli přátelé (i přátelé přátel) tak to vidí ty co máš přidané.
Jestli myslíš např. příspěvek pod nějakou fotku, vidí ho všichni

JájsemRaibek

Nevidí, musel by si rozkliknout přímo zprávy. Ale ikona se zprávou je prázdná.

anonym

Doplním WTLS ještě o možnost kdy se ptáš na zprávu zaslanou MESSENGEREM, takovou neuvidí dokud nepotvrdí že s tebou chce mluvit. Do té chvíle jsou mu tvé zprávy skryty, je to ochrana proti spamu.