Pájo

Videoarchiv starších dílů pořadu „Den D“(z ČT)…kde najdu?

Poradíte odkazy, kde bych našel i starší díly pořadu ČT „Den D“ k přehrání. Některým už na oficiální stránce ČT vypršela licence pro internetové vysílání. Díky.
Doplňuji:
Děkuji alespoň za snahu pomoci… šlo mi o I., II. a III. řadu pořadu a ta již ve zmiňovaných archívech není…

Nejlepší odpověď
annas

Nepomůže vám odkaz?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/porad-den-d-online

Další odpovědi
Damiana

Zadej do vyhledavače Den D ČT a otevři Videa- našla jsem tam toho hodně.
Doplňuji:
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/310292320­260001-den-d-iii-rada/

briketka10

již jednou jsem odpovídala, v archivu Den D není a online bude až v dubnu..

fablen

Mám doma knížku. Pokud se Vám jedná o něco konkrétního, mohu ofotit nebo knížku zapůjčit.

KubikS7

www.ceskatele­vize.cz
Zadej tam archiv.

Pájo

Fablen, mohl bych Vás tedy požádat o scan dílu 6/13 ze III. řady? Děkuji. P.

Pájo

Fablen, mohl bych Vás tedy požádat o scan dílu 6/13 ze III. řady? Děkuji. P.