dust8

Jak jste zjistili, že máte nějaké falešné přátele?

Je mi jedno jak, ale rád bych tu viděl celou verzi.
Předem moc děkuji! :)

Nejlepší odpověď
led

Priateľ nezradí, ale povie ti do očí aj nepríjemnú pravdu
Ale človek vydávajúci sa za kamaráda pred tým sa maj na pozore…

Další odpovědi
Kepler

Nikdy jsem nic podobného nezjistil, protože mě nikdo nepovažoval za výhodnou známost. Znám jenom normální přátele, jednoho mám od dob gymplu. Byl jsem na dně – zachránil mě. A bez nějakých podmínek, jen mi věřil a já jemu.

dust8

Odkaz – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tlPa2b8E­AYQ&list=PL3D9A9A56­BDBC01F2&index=5

anonym

Zajímalo by mě, jak a proč děláš tyhle opičí přehmaty s otázkami a původní otázku „video-obsahuje-obsah-partnera-paramount-pictures-ktery-ho-ve-vasi-zemi-zablokoval-na-zaklade-autorskych-prav-procpak“ zedituješ na „Jak jste zjistili, že máte nějaké falešné přátele?“ něco naprosto odlišného co nemá sebemenší souvislost. ..