norek

video a píseń doprovodná

na nově dávali video z číny jak je přeplněné koupaliště-jde mi o tu písničku ,kterou video provází-kdo to zpívá–prosím
Doplňuji:
asi tak před týdnem ale byla to nějaká zpěvačka nemůžu to dohledat,

Nejlepší odpověď
honzikd

Tak to jsem tedy divák. Na Nově dávali nějaké video s pěknou písničkou, bezva. A kdypak to bylo? Mohu poprosit o odkaz, abychom mohli dotyčnou píseň analyzovat?
Jinak, byl tam bazén a hodně Číňanů – nebylo to třeba Smoke on the water od Deep Purple?
Doplňuji:
Dobrá, nemůžete to dohledat – i pro nás bude těžké dohledat, co ‚asi tak před týdnem‘ bylo pěno na TV Nova.
Oprášil jsem svoji křišťálovou kouli: byla to to píseň „I hate everything about you“ od 3 Days Grace.