DIH

vidění budoucnosti

Měli jste někdy pocit, že jste už někdy něco viděli co se zrovna stalo, něco jakože vidíte do budoucnosti, někdy mě to tak zblbne že vůbec nevím :D

Odpovědi
Supercom

Tomu se říká [Dežaví]. Jde o to, že ani mozek není dokonalý. Něco prožiješ, ale mozek to nezaregistruje a vyšle informaci že jsi to prožil 2× a potom máš pocit jako bys to už zažil. :)

marci1

Je to deja vu : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=deja%20vu

Hammy

Mě se stávalo akorát třeba to, že se mi zdálo o tom, že jsem se díval na nějaký film, a potom když jsem byl vzhůru jsem jen viděl reklamu, že tenhle film budou dávat a to jsem před tím nevěděl.

anonym

Viděl, to není nejhorší. Prožívání několika sekund cizích životů u konce je nejhorší co jsem zažil. Prožívat jejich strach. Vidět stovky obličejů cizích lidí, kteří budou spláchnuti vlnou Tsunami. Atd, není to příjemné. Nebo vidět dopravní nehody, situace kolem, a ze zpráv jsou úplně jiné informace o tom jak to bylo. Fuj.