Pepexxx

Videly jste nekdo puvodni verze Kruhu(japonska verze) je lepsi nez americka xD

PRosim vas o odkaz ke stazeni

Nejlepší odpověď
amigas

Ano, já jsem viděl obě verze, byl jsem sám zvědavý, jak ta původní japonská vypadá. Jestli je „lepší“, to je těžko říct. Obojí má svoje. Mně osobně (asi už jsme příliš navyklý tomu americkému stylu) se líbí zpracováním jednoznačně ta americká verze; bohužel obsahem ale za tou japonskou pokulhává. V americké verzi není spousty věcí objasněných a člověku to nedává smysl. Např. v závěru to s tou kazetou – to se nedá z té americké verze (natož z dabingu) pochopit, z japonské to dává úplně jiný smysl. Efekty s hořícím keřem jsou taky v americké verzi nepochopitelné – teprve když se člověk dívá na film o filmu, zjistí, proč to tam je (Američani vypustili zkrátka jeden důležitý moment, ale nechat tam ty popáleniny jim přišlo zajímavý). Takže doporučuju zhlédnout obě verze, když se člověk podívá na tu japonskou jako druhou, spousty věcí mu dojde, ale jak říkám, zpracováním za americkou pokulhává…