jjj123456789

Víděli jste někdy hezkou feministku nebo heterosexuálního kadeřníka?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jak poznáš heterosexuálního kadeřníka?

Další odpovědi
da ny

Feministku ano, hezkého a šikovného kadeřníka znám, ale není hetero…

Agneta

Hetero kadeřníka taky neznám (jen ty buzíky). Hezkou feministku? Nevěřím, že existuje.:D

ety

Feministku jo, ale kadernika ne – chodim ke kadernici.

Beer4Real

To že ty si střiháš doma ve sklepě vlasy křovinořezem neznamená, že každý muž kadeřník musí být homosexuál.

Questman

Na takové věci já nevěřím