Viděli jste film „Dům z karet“?

Líbil? Nemůžu si vzpomenout,kdo hrál roli psychologa.
Doplňuji:
Mimochodem,dneska jej dávají od 17:15 na Cinemě.

Nejlepší odpověď
annas

Film jsem zřejmě viděla, ale už dávno. Děkuji za tip.

Našla jsem, že by to měl být Tommy Lee Jones.

Další odpovědi
lilibou

já jsem ho viděla už dávno, ale zaujal mě na tolik, že se na něj vždycky ráda kouknu a pokaždé jsem nadšená jak kdybych to viděla poprvé. Zpracování filmu už mě tolik nenadchloa le ten příběh je opravdu úžasný. vždycky mi i ukápne nějaká ta slza:), urcitě se na nej dnes kouknu:)

panenka

Ano tento film jsem viděla líbil se nejen mě ale i mé rodince.Bohužel mám odpoledne pracovní schůzku tak se dívat nebudu,ale mám tento film na Dvd tak si ho pak kdyžtak pustím když budu mít čas.