autacek

Ví se, který druh vlka sežral Babičku?

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Vlk

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jo, ten s těma velkejma ušima a velkou hubou …

Další odpovědi
Muffz

Řekl bych, že ten pohádkový. Fakt, že vlci své oběti trhají a požírají po kouscích a babička po rozříznutí vlkova břicha vylezla ven jakoby nic, by tomu naznačoval.

marci1

Možná to byl vlk červený (Canis rufus)-rudohnědý, když se mu Červená Karkulka tak líbila. Nepohrdl ani babičkou. 🙂

dubraro

Vlk lidožrout.

ivzez

Babička zemřela stářím, žádný vlk ji nesežral.
Jinak by o ní kněžna sledující pohřeb neřekla „Šťastná to žena“.