taborsky

Ví někdo, z čeho se dělá psí sádlo, které se používá proti kašli a podobně?

dovede si někdo vůbec představit co by začali dělat psejčkaři, kdyby se opravdu prokázalo, že se dělá ze psů ???

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi, se psí a jezevčí sádlo běžně v lekarnách vykupovalo.

Další odpovědi
marci1

Psí sádlo se vyrábí z včelího vosku a bylinek. Podrobněji v odkazu: http://www.in­spirace-pro-zdravi.cz/clan­ky/266-z-ceho-je-psi-sadlo/3-zdravi-rodiny
🙂

Mc Merkurion

… pravé jen ze psího sádla (což se ale u nás legálně nesmí) …