Monyszek

Ví někdo, jak se platí ubytovna?

Zajímalo by mě, jak se platí ubytovna. Když dotyčný nastoupí například na ubytovnu od 1. září 2012, tak to platí hned nebo například až po 14ti dnech, aby to vyšlo na měsíc jako nájem (př. 14.9.2012–14.10.2012)

Odpovědi
venkovan

Jak která. Nejlepší je se zeptat přímo na tí ubytovně.
V ubytovně „pod mostem“ se někdy platí dobrým vtipem hozeným do placu mezi spolubydlicí.

hanulka11

Záleží jak kde – dle dohody- určitě ale hned ode dne nástupu do......., od 1. do 1. dalšího měsíce, nikde tě nenechají bydlet ani den zadarmo