Avatar uživatele
Jakub

Ví někdo, co obsahuje pochoutka pro psy RODEO?

Rodeo je bezkonkurenčně největším lákadlem pro naši Žofku. Je ochotna pro něho udělat vše. Dokonce se naučila lézt po žebříku. Ostatní pochoutky také sežere, ale s určitým váháním. Při podávání Rodea je schopna ukousnout i prst.
Doplňuji:
V podstatě máte pravdu, Bad sice větší, ale něco v tom přece musí být odlišného.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Jakub

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Fly před 5156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pedigree Rodeo,už ze značky se dá vyčíst,že to bude kvalitní ňamka pro pejsky.
Pochoutka pro psy, kteří rádi a často koušou. Proto je vyrobena z navzájem propletených tvrdých rolek plných vynikajícího hovězího masa.

To dagry:
tak si myslím,že si trochu protiřečíte,v pře­dešlé otázce o poslušnosti psa se dušujete,že pes nesmí vrčet u žrádla atd.a zde říkáte,že váš pes je schopný kvůli sušeným pícím vás povalit na zem,tak si ujasněte jak máte vlastně vašeho psa poslušného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Q

Pozor na ni – ať nepřepísknete ""denní dávku"", výrobce (jak tu již někdo uvedl) zrovna nešetří s konzervanty a solemi ☹ zkuste třeba i něco poněkud přírodnějšího – Bite! a uvidíte, třeba se jí bude cvičiti taky dobře 🙂 a nebo budete mít alespoň více věcí na výběr…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Rodeo mi teda až tak nic moc neříká, ale jestli se prodává v originálním obalu, tak tam by bylo složení napsané, ale zřejmě se v obalu neprodává, protože by ses asi jinak neptal. Půj pes mě klidně i povalí na zem, jakmile ucítí, že mám sušené, smradlavé plíce. To je úplně mimo sebe.

Pro Bada: Jenže to jsem psala o vrčavém pudlovi a teď mám hodného, ale žravého ohaře. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek