Robb

Ví někdo, čeho se týkal policejní zásah 30. 11. 2019 na zástavce Letenské náměstí?

Žádné informace ohledně této událostí nejsou k nalezení. Tramvajové linky byly odkloněny, doprava pozastavena. Případně ocením odkaz na FB skupinu, věnovanou nejaktuálnějším aktualitam Prahy. Děkuji. :)

@Edison: ano, byl to zásah, teda podle hlášení v tramvajích a podle toho, že celou Billu + zástavku obkopili policejní auta (do devíti aut), ohradili páskou a nepouštěli ani před ni. Asi to byla jenom „Policie ČR“… A je neuvěřitelné, že se v dnešní době nenajde nikde na webu informace k tomu. Ani nevím, nakolik velká to má být záhada, ale hodně to budí zvědavost.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Teď už je pozdě, ale archív mimořádností 24 hiodin zpět v síti DPP je na odkaze níže:

Zdroj: https://pid.cz/mi­moradnosti/?ar­chive=1

Další odpovědi
ten který je

Na zastávce Letenské náměstí?Zřejmě si nějaký kuřák zapálil cigaretu na zastávce.;-)

Mc Merkurion

… a nebylo to třeba proto, že tam všude dávaj zátarasy kvůli teroristům ???

… to že se to týkalo i Billy jsi mohl upřesnit hned !!! tím pádem se to nemuselo týkat zastávky ale Billy a zastávka se s tím jen svezla >>>
>>>
>>> jestliže se nenaučíte správně psát otázku, nedozvíte se správnou odpověď !!!
… dycinky se říkalo: … na blbou otázku, blbá odpověď !!!

Edison

A byl to zásah? Nebyla to jen asistence při provádění nějakých dopravně bezpečnostních úprav? Jaké složky to dělaly? Kdo se motal kolem?

Kryšpín

Měl přijet Mikoláš Minář

Kazatel

Ne.