dust8

Věšíte ven prádlo i když je pod mrakem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, může se věšet vždy, pokud neprší nebo není mlha. Dokonce i za mrazu se prádlo suší. Samozřejmě to nejde tak rychle, jako když do toho pere sluníčko.

Další odpovědi
zjentek

No tak jistě, kde jinam bych ho asi tak měl věšet???

Justin1

Prádlo věšíme na skládací sušák, který vystrkujeme na balkon jenom za teplého slunečného počasí.

Měl jsem babičku, která pocházela z Plzně, takže prádlo nevěšela pomocí kolíčků, místo toho ho povjášela :) pomocí kulíků :) .

nyjono

Když je pod mrakem víc dní, tak pro jistotu ani neperem 😁 😁 😁