Avatar uživatele
čížek

Věšíte prádlo naruby, aby od slunce nevybledlo?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, Viktorie II. před 891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Viktorie II.

Ano

Tak mne to učila babička. A ta vůně suchého prádla je nezaměnitelná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Ano

Sušičku nechci, mám ráda vůni prádla usušeného na čerstvém povětří.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čecho_slovák

Ano

A Viktorie má pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ne

Máme šňůry natahané v posezení, tam se slunce nedostane. Jen při velkém praní ho dáváme i ven na slunce, ale to jen málokdy.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Ne

Někdy na ruby věším, ale nikdy jsme nevěšeli venku na Slunci. Snad babička a prarodiče kdysi velmi dávno možná vešeli venku. Hlavně nějaké větší látky a koberce na bidlech.
Jinak na jaře/v létě jsme věšeli venku, ale v kůlně, kde jsme měli (u nás i u babičky) šňůry na prádlo. A stále tam vlastně jsou a používají je tak. Přes zimní část roku (většinu) ve vnitř na radiátorech.

Jinak já sám nyní se stále držím „tradice“ sušení na radiátoru, ještě k tomu ovšem sušička anebo využívám služeb čistíren oděvů (záleží, kde zrovna jsme a podle času).

Jinak vím, že je to časté, sušení prádla venku na Slunci, ale nevím o tom, že by to někdo od nás kdy takhle dělal. Buď radiátor nebo snury na prádlo někde ve vnitř (v kůlně).
O pár dalších příbuzných, co vím, tak mají sušáky na prádlo, ale taky ve vnitr někde v domě.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mmm_x

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne

Máme sušičku, prádlo je krásně „nadýchané“.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne

Prádlo suším na sušáku v bytě, v létě mám otevřené okno, v zimě ne. Sice máme na dvorku šňůry i společnou sušárnu vnitřní, ale nechce se mi běhat po schodech. Kdyby náhodou začalo pršet, tak než slezu dolů, tak mi všechno zmokne. A taky nemám ráda, když mi někdo prádlo očumuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano

Stejně nás brzy zelení ekoteroristé donutí prát prádlo u řeky na kamenech, tak proč ho nesušit venku bez elektřiny? Ta už nebude pro nás.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Viktorie II.

elkon, ale peněženka je splasklá. Takový krám bych do baráku nechtěla.

Nový příspěvek