annas

Veselé otázky manželské. Která otázka by vás jako partnera(ku) nejvíc vytočila nebo vytočí?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná odpověd.

V televizi běží sportovní program,na všechno,mi odpovídá:Co?Ří­kalas' něco?

Další odpovědi
fcoop

Jiná odpověd.

Dneska ne,nesnesitelně mě bolí hlava.

ten který je

Jiná odpověd.

Vytáčí mne když slyším ,,Budeš luxovat,podívej se na ten bordel,těch drobků tady'':-(

Deli

Jiná odpověd.

Marně přemýšlím, co by mne vytočilo.

Obdivovala jsem však svou sestru, která se dlouho snažila otěhotnět. Dávno oslavila 35.narozeniny a pořád byli bezdětní. Když se to konečně povedlo, přiběhla za svým manželem a křičela: „Jsem těhotná, budeme mít miminko!!!“ On zachoval ledový klid, mezi prsty jí stisknul špíček na břiše a zeptal se: „A to je jako tohle, jo?“
Můj obdiv jí patří za to, že ho v tu chvíli něčím nepraštila.

arygnoc

Jiná odpověd.

ne ani tak odpověď, spíš konstatování:

už hodinu na tebe čekám!

anonym

Jiná odpověd.

Ty mi nepovídej,že nemáš nic na sebe.Koukni do skříně!

terry

Jiná odpověd.

Každá, která je položena znovu do 10 min po odpovědi.

petka

Jiná odpověd.

„To je tvůj vlastní recept?“ ano je… „aha“…a už to jede. :)

vagra

Jiná odpověd.

Jak jsi mohl zapomenout?

Meropa

Jiná odpověd.

Mě tedy žádná.

Drap

Jiná odpověd.

Už jsi udělal to, nebo ono ?

Fildas

Jak se na ten pořad můžeš dívat?

Tohle otázku vážně ze všech nesnáším 🙂

DaiWoman

Ty už zase jíš?

filva

Ty už zase jíš?

Kerberus

Inspirce podle MF Dnes. Která otázka získala nejvíc bodů, doplním později.

Kerberus

Nejvíce bodů podle MF Dnes dostala odpověď: Tak už má dušička pokoj?

Mně osobně se líbí odpověď fcoopa.