kyklopfalo

Věřítena létající talíře?NE ty z kuchyně.

Nejlepší odpověď
quentos

s takovým tím gumovým jsem si jako prcek na chalupě něco užil ;{))>

… věřím, ti, kdo si myslí, že jsme v tom ohromném, nedohledném vesmíru sami, musejí být pořádní blázni.

Další odpovědi
anonym

Asi to nebude věc víry,ale úsudku.
Miliardy galaxií a my sami? Těžko.
Dřív také lidé věděli,že Slunce obíhá kolem Země, a ta je středem Všehomíra.

dudu

Zmínky o bytostech sestoupivších s nebe a učitelech lidstava obsahují nejen zápisy na hliněných tabulkách ze Sumeru, indických védách, ale jsou také v knize Genesis. Bytosti z vesmíru určitě naši Zemi několikrát navštívili a různě dlouhou dobu zde pobývali. Z dostupných informací lze usuzovat, že pokud se tyto civilizace nezničily, /védy hovoří o válkách, které mezi sebou vedly a o použití zbraně jasnější, než tisíc sluncí/ musejí být oproti nám technicky vyspělejší asi o dva tisíce let a proto jsme dnes spíše předmětem jejich výzkumu, než partnery s nimiž se vyplatí komunikovat. Jsem přesvědčen, že na Měsíci a Marsu budou nalezeny artefakty jejich základen. Pocházejí údajně z planet poblíž hvězdy Sírius a ze souhvězdí Plejád.

Michal

Jsem přesvědčený,že existují někde ve vesmíru.Jsou-li to talíře ,to už si nejsem tak jist.

Bumbes

Samozřejmě! A dokonce si myslím, že člověk je genetický pokus (prase & orangutan) pilotů a pasažérů těchto dopravních prostředků.

mojitek

Tady nejde jen o „talire“ , je tu az prilis mnoho indicii smerujicich k poznani toho,ze ani v tom nejblizsim vesmiru nejsme sami.Ale jeste jsme na tak nizke inteligencni urovni,ze i kdyz nemame prozkoumanou ani tu nasi malou planetku Zemi,tak presto si hodne lidi dovoli tvrdit ze „nejsou dukazy“ o mimozemskem zivote.No,mozna kdybysme dokazali zapojit o trosku vice mozku- nejen par % z jeho kapacity, tak bysme si dali dohromady tech xxxmilionu o indicii a nebazirovali jsme na tom,ze kdyz nam ET jeste laskave nezazvonil u dveri a nepredstavil se jako navstevnik z jine planety ,tak ze to fakt nemusi znamenat ze nejsou…

led

teraz práve z jedného odpovedám. 🙂
ale v mimozemský život verím

kapka

Asi bude ve vesmíru ještě nějaký další život, naštěstí se to ale ještě nepotvrdilo. Že k nám mimozemšťané létají na víkend, tomu nevěřím.