Petr__

Věříte, že Rusko provádí letecké údery na islámský stát?

Odpovědi
Kyta

Ahoj, určitě ano, že to Rusko popírá,to se nedivím, a že USA k tomu mlčí, znamená tichou dohodu mezi oběma státy, všimni si, že Ukrajina už tak nikoho nezajímá, tam se to zakonzervovalo, a příští rok EU bude zase vesele obchodovat s Ruskem.

mosoj

Rusko řeklo, že zbaví Evropu Syrských emigrantů. Tím že pomůže obnovit legitimní vládu v Syrii.Takže nic nezatajuje. Jenom tam nemá ještě přesunuté hlavní síly.

Rusko má se Sýrií dlouhodobé dohody poskytuje Sýrii dost vážnou podporu jak technikou, tak i přípravou vojenských příslušníků, a také zbraněmi", řekl Putin, kdy odpovídal na otázku, jestli je Rusko připraveno na vojenskou operaci proti ISIL v případě vytvoření koalice.

Dodal, že Rusko uzavřelo se Sýrií vojenské kontrakty, a ty se plní. „Zkoumáme různé možnosti, zatím však nemáme na programu dne to, o čem jste řekli", podotkl prezident a dodal, že Rusko bude pokračovat v konzultacích se Sýrií a jinými zeměmi toho regionu.

Nic ohledně Sýrie nezatajuje. Jenom našim pisálkům se to jaksi nehodí do pera.

Více: http://cz.sput­niknews.com/svet/20­150904/1061032­.html#ixzz3klw9rP3a

anonym

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/blizky-a-stredni-vychod/379441-rusko-posila-do-syrie-bojove-letectvo-spekuluje-izraelska-televize.html

Emefej

Rusové tvrdí, že to není pravda, přece by celému světu nelhali.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/blizky-a-stredni-vychod/379628-putin-popira-nasazeni-vojaku-v-syrii-chysta-ale-mezinarodni-protiteroristickou-koalici.html

Human

To niekto fakt berie propagandisticke servery typu sputniknews, aeronet… ako doveryhodny zdroj? :D