Aquamen

Věříte, že bude úplně vypnuta ekonomika (tzv. lockdown)?

Babiš a ministr zdravotnictví Prymula před čase říkali, že nechtějí v žádném případě vypnout ekonomiku, ale teď je na stole úplný opak, vypnout ekonomiku.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, vláda schválí lockdown.

S takovými spoluobčany jim nic jiného nezbyde.

Další odpovědi
Schluker

Ano, vláda schválí lockdown.

Palebna priprava jiz zacala, lockdoen nepochybne bude.. ceska ekonomika zaplace. Bohuzel se dostavuji dusledky diletanstvi a nekoncepcnich zasahu nasi vlady.

Petr Kaňa

Ano, vláda schválí lockdown.

Lidí budou nadávat, ale když se chovali jak se chovali…

Lukáš Rusek

Ano, vláda schválí lockdown.

No bude. Otázka je za jak dlouho a na jak dlouho a co vše bude omezeno. Jestli to bude jako na jaře nebo víc, míň.

mosoj

Už v současné situaci se ekonomika státu nevyhrabe dříve jak za několik let, pokud vůbec. Každé další naschvály propad jenom prohloubí. Kdo myslíte, že na to doplatí? Fiala, Pekarová či Babiš určitě ne.

mosoj

Nechte už těch českých keců. Jak může vláda za to, že si část občanů dělá co chce. Je to politická sabotáž ( ano kapitalistická sabotáž). Nebojte se s takovýmto chováním bude bohužel ještě hůře.

Schluker

Nebude to tim, ze vlada ztratila jakykoliv kredit a respekt? Pokud vadi ceske kecy, muzeme se klidne bavit treba anglicky ;)